Müşteri Memnuniyeti

4 yıldır Türkiye'nin sosyal medya hizmetleri sağlayıcısı olarak sunduğumuz hizmetlerimizde, her zaman uygun fiyat, yüksek kalite ve maksimum müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk.

Müşteri memnuniyeti ile birlikte gelecek olan samimiyetin, firmamız adına kar maksimize etmekten ziyade, değer maksimize edeceğini biliyor, ve bir firmanın en büyük amacının da değerini maksimize etmek olduğunun bilincinde hareket ediyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde, karşımızda güler yüzlü alıcılar bırakmak adına, tüm hizmetlerimizi şeffaflıkla yürütüyor ve her konuda, sunduğumuz hizmetin arkasında duruyoruz.

Türkiye'nin öncü firmaları arasında yer almak için yıllardır çabalayan, her geçen gün kendisini daha da geliştirmeye çalışan SosyalPub, müşteri memnuniyeti açısından en çok tercih edilenler arsında yerini alıyor.

Türkiye'nin en büyük müşteri analiz aracı olan "Şikayet Var" üzerinde, adımıza açılmış hiç bir şikayet bulunmamakla birlikte, her gün onlarca müşterimizden memnuniyet bildirisi almanın haklı gururunu da taşıdığımızı bildirmek isteriz. Siz de aşağıdaki Google değerlendirme formu ile bizi değerlendirebilir, önerilerde bulunabilir, bizi eleştirebilirsiniz :)

 

İrfan Ç. Az Önce

500 Adet Instagram Takipçi
Satın Aldı